„Allure” darbojas jau kopš 2009.gada, lai gan savu nosaukumu ieguva tikai 2013. gadā. „Allure” jau paspējis šo gadu laikā iepriecināt savus klientus ar mīlestību un ar rokām gatavotiem ielūgumiem uz kāzām, kristībām un dzimšanas dienu ballītēm, kā arī iepriecinājis ar dažādu svētku apsveikumiem, galda kartēm un citām svētkiem nepieciešamām lietām.
  „Allure” nosaukums reprezentē mani, Santu Ori, pati darbojos kā pašnodarbināta persona.


SANTA DALKE

„Mana darbošanās sākās 2009. gadā kā aizraušanās - pamēģināt kaut ko jaunu, ko līdz šim nebiju darījusi. Mani iedrošināja un iedvesmoja mani draugi, zinot to, cik ļoti mani vilina radoši darbi. Pamēģināju, un man tas iepatikās, kļuva par manu hobiju.

Ar savu darbu mēģinu iepriecināt ikvienu pasūtītāju. Cenšos piepildīt ikviena pasūtītāja vēlmes un sapņus iespēju robežās, lai viņu īpašo dienu vai pasākumu padarītu vēl īpašāku. Vienlaikus mēģinu arī pilnveidoties, sekot jaunākajām modes tendencēm, lai klienti būtu apmierināti ar manu veikumu. Tāpat es esmu priecīga un pateicīga par ikviena pasūtītāja dāvāto labo atsauksmi par saņemto pasūtījumu.”